Topstylinterier

Sítě proti hmyzu - Nobarrier a NobaRoll

17. June. 2016

Sítě proti hmyzu - Nobarrier a NobaRoll

Plisovaná síť Nobarrier a síť NobaRoll jsou výjmečné nejen tím, že dovolují bezbariérový přechod přes síť ( na spodní straně sítě se nachází pouze jemná vodící plastová páska o rozměru 20,7 x2,7 mm ), ale i uchycením na klipy, které umožňují síť kdykoliv velice jednoduše bez použití montážního nářadí demontovat nebo znovu namonovat (výhoda zejména v zimním období nebo v případě dočasného použití, například na chatě).

Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna, které je povrchově upraveno odolným PVC materiálem. Síťovina (pliss) je propletená vlákny Dyneema®, které vynikají vysokou pevností v tahu a odolností vůči slunečnímu záření a také ve velké míře zachytává ve svých záhybech nečistoty venkovního prostředí - alergény (prach, pyl) a napomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergiků. Pro prodloužení životnosti plisované síťoviny doporučujeme sítě na zimu demontovat, poněvadž vysoké teplotní rozdíly – v zimě -20°C, v létě 30 - 40°C mohou životnost síťoviny zkrátit.

plisovaná dveřní síť proti hmyzu-Nobarrier plisovaná dveřní síť proti hmyzu-Nobarrier plisovaná dveřní síť proti hmyzu-Nobarrier

Více informací o produktech na www.ksystem.cz

 

Zpět na seznam aktualit

Kontaktujte nás

Vpřípadě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes níže uvedený formulář.

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů nalezente zde

© 2015 top styl interier s.r.o. | Vytvoření webových stránek: IR-webdesign.com Vyškov | Odkazy | auto