Topstylinterier

Decorativní prvky a lišty

Dekorativní prvky a lišty od firmy ORAC Decor nabízejí množství možností. V kolekcích naleznete jak unikátní výběr luxusních, kreativních profilů a dekoračních doplňků, tak i jednoduché, vysoce elegantní a nadčasové lišty různých velikostí, stejného tvaru, určené pro mladou generaci. Sortiment zahrnuje stropní lišty, garnýžové profily, rozety, kopule, podlahové lišty, stropní obklady, stropní lišty pro nepřímé osvětlení + osvětlovací prvky, lastury, rohy s lemovacími lištami, multifunkční profily, patky, dveřní obložky a panely, konzole a modiliony, sloupy, pilastry, byblos, niky a krbová obložení.


Podlahové lišty jsou nárazuvzdorné a voděodolné a jsou opatřeny základovou barvou pro snazší malování. Většina z nich nabízí kanál pro ukrytí kabelů a jejich syntetický polymerový materiál splňuje nejvyšší standard z hlediska kvality a odolnosti. Značný počet lemovacích a podlahových lišt je k dispozici i ve flexibilní variantě: Orac Flex, díky které tyto lišty snadno a elegantně zakomponujeme i do zakřivených stěn a stropů.

Nová krycí podlahová lišta SX171 je určena k možnému zakrytí již existujích podlahových soklů.Tím se stává ideálním řešením ve všech renovačních projektech, kde je obtížné odstranit staré podlahové lišty nebo skrýt el. kabeláž. Vítěz: Smart Design Award - Intirio 2016.

krycí podlahová lišta

 

Více informací ohledně produktů ORAC Decor na www.oracdecor.com/cz.

Decorativní prvky a lišty - ukázky

Zpět na seznam sortimentu

Kontaktujte nás

Vpřípadě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes níže uvedený formulář.

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů nalezente zde

© 2015 top styl interier s.r.o. | Vytvoření webových stránek: IR-webdesign.com Vyškov | Odkazy | auto